BAKIM

ASANSÖR BAKIM

Asansör (elavatör) elektrik ile çalışan ve mekanik düzeneklere bağlı olarak bir ray sistemi üzerinde dikey hareket eden kabinlerdir.Her makine gibi kendi amacına uygun prensipleri olan asansörlerin tam otomatik ve yarı otomatik sistemlerle donatılmıştır.Bu asansörler  hem insan hem de yük taşımak amacı ile kullanılmaktadır.

Tabi kullanımdan dolayı arızalana bilecek malzemelerin önceden tespit edilmesini sağlayarak kaza oluşumuna sebebiyet vermemektir amacımız. Firmamızın güvenilir sağlam ve deneyimli çalışma arkadaşlarımız ile birlikte sizin ve sevdiklerinizin güvenilir, verimli ve sürekli bir işleyişe sahip asansörlerinizin sağlamak için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

myz-asansör-hizmetler

ASANSÖR MONTAJ

Alanında uzman ve teknik personel tarafından gerçekleştirilecek olan montaj hizmetleriniz firmamız güvencesinde olup iş kalitesine önem veren parça ve imalata uygun projelerinizin firmamız kalitesi ile asansörlerin Montajı’nın yapılması için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

revizyon

ASANSÖR REVİZYON

Binanızda bulunan asansörlerin deneyimli ve konusunda uzman olan ekiplerimizle birlikte tehlikeye ya da bozulmaya başlayan ekipmanlarınızın yenisini yönetmenliğe uygun malzemeler ile değişimlerinin yapılması ve verimli çalışmasını sağlamak için yapılacak çalışmalardır. Asansörlerin düzenli ve verimli çalışması için belediyelerce belirlenmiş olan muayene kuruluşları ile yıllık olarak gerçekleştirilen kontrol ve muayene sonucuna bağlı olarak ( yeşil, mavi, sarı, kırmızı)verilen raporlar doğrultusunda asansörlerinizin sağlam ve güvenli kullanabilir raporunu deneyimli çalışanlarımız ile birlikte sizlere hizmet edebilmek için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.